Sevgiliye Hediyeler

Sevgiliye hediyeler konusunda büyük bir kafa karışıklığı yaşıyor ve sevgilinize ne tür bir hediye alacağınız konusuna karar veremiyorsanız Tebrikcim olarak bu sorununuza enfes çözümler üretiyoruz. Görsel açıdan başarılı olduğu kadar fonksiyonel açıdan da harika ürünleri ayağınıza getirerek sevgilinize alacağınız hediye ile ilgili daha fazla düşünme ihtiyacını ortadan kaldırıyoruz.

En Romantik Sevgililer Günü Hediyeleri

Her yıl 14 Şubat’ta kutlanan sevgililer gününde genç yaşlı fark etmeksizin her aşık sevgilisini mutlu edecek ürünler satın almak ister. Ancak klişeleşmiş hediyeler satın almak yerine bir nebze daha dikkat çekici ürünler tercih etmek hemen her bireyin arzu ettiği bir durum olarak çıkar karşımıza. Üstelik bu tercihin romantik olması da sevgilinizle yaşadığınız duygu yoğunluğunu farklı bir noktaya taşımaya oldukça yardımcı olacaktır.
Tebrikcim olarak en romantik sevgililer günü hediyeleri konusunda adeta ‘hayat kurtarıcı’ çözümler üretmeyi başarıyoruz. Özellikle fotoğraf baskıları kategorisinde sunulan hizmetlerle sevgilinize her baktığında sizleri hatırlayacağı ve bir nebze de gülümseyeceği bir ürün armağan etmenize ön ayak oluyoruz.

14 Şubat Sevgililer Günü Nedir?

14 Şubat tüm dünyada sevgiliye hediyeler alınan ve aşkın alevlendiği bir gün olarak bilinse de aslında sevgililer gününün hikayesi bir nebze acıklıdır. İngilizcede Valentine’s Day olarak bilinen sevgililer günü adını eski çağlarda yaşamış Valentine adlı bir Aziz’den alır. Bu aziz evliliklerin askerler için yasaklandığı bir dönemde imparatora rağmen sevgilileri evlendirip yasağı delmesi ile ünlenir.
Yasağı delen ve sevgilileri kavuşturan Valentine kısa süre sonra İmparator tarafından hapse atılır. Hapisteyken İmparator’un kör kızına yardımcı olması için affedilen Valentine; İmparator’dan gelen din değiştirme talebini kabul etmeyince 14 Şubat günü taşlanarak öldürülür. Aziz Valentine; sevgi ve aşka hizmetleri ile anılırken öldüğü gün de dünyada sevgililer günü olarak kutlanır.
14 Şubat günü sevgilinizi mutlu ederken bu acıklı hikâyeyi de düşünerek sevgilinizi mutlu edecek ürünler için sevgiliye hediyeler kategorimizdeki ürünleri daha detaylı bir şekilde incelemenizi öneriyoruz.

Erkek Sevgiliye Sevgililer Günü Hediyeler

Sevgilinizi mutlu edecek çözümler için kara kara düşünüyorsunuz ancak hala erkek sevgiliye ne tür hediyeler alınır karar veremiyor musunuz? Artık endişelenmenize hiç gerek yok! Siz ve sevdikleriniz için hazırladığımız çok özel sevgili hediyeleri sayesinde sevgilinizi mutlu ederken aynı zamanda bütçenize uygun seçeneklerle zarafeti ön plana çıkaracak tercihlerde bulunmanın ayrıcalıklarını yaşayabileceksiniz.

Kadın Sevgiliye Sevgililer Günü Hediyeler

Erkekler için hediye almak dünyanın en zorlu süreçlerinden bir tanesidir. Çünkü çoğu erkek kadınların ince ruhlu yapısından ve neleri daha çok sevdiğinden pek anlamaz. Çiçek ve takı gibi klasik hediyelerle sevgili mutlu edilmeye çalışılsa da sevgilinin gönlüne hitap edecek hediye seçiminde çok başarılı olunamaz. Bu durumu tersine çevirmek ve kadın sevgiliye hediyeler sayesinde hem sizi hem de sevdiğinizi mutlu edecek olan Tebrikcim ürünleri arasından en doğru tercihi gerçekleştirebilirsiniz.

Kişiye Özel Sevgili Hediyeleri

Çiftler için 14 Şubat’ta pahalı hediyelerden ziyade anlamlı hediyeler daha önemlidir. Bu anlayıştan hareketle anlam yoğunluğu oldukça fazla olan hediyeleri sizlere sunan Tebrikcim; kişiye özel sevgili hediyeleri ile başka hiç kimsenin sahip olamayacağı özel armağanları sevgilinize sunmanıza yardımcı olur. Sevgilinizle çekindiğiniz çok güzel bir fotoğrafı bir bardağın üzerine işleyebildiğimiz gibi poster takvim gibi alternatif ürünlerle de sevgilinizi mutlu etmenize olanak sağlıyoruz.

Sevgiliye Hediyeler Konusunda Dikkat Edilecekler

Sevgilinize hediye satın alırken ihtiyaçları ve düşüncelerini ciddi manada önemsemeniz gerekir. Sevgilinize hem ihtiyaç duyduğu bir ürün hem de onu mutlu edecek zarif bir obje satın alabilirsiniz. Bu anlamda Tebrikcim platformu vasıtası ile sizlere sunulan anı çerçevesi, foto poster veya cam takvim gibi özelleştirilebilen hediyeleri tercih etmenizde fayda var.

14 Şubat Sevgililer Günü Heyecanı

Bu yıl da sevgilinizi mutlu edecek bir hediye satın almak için kara kara düşünmeden sevgiliye hediyeler kategorisinden tercih yapmanın ayrıcalıklarını yaşayabilirsiniz. Sevdiğinizle mutlu bir geleceğe adım atarken mutluluğunuza katkı yapan Tebrikcim olarak sizlere aşk dolu yarınlar diliyoruz.