Tebrikcim.com sitesi tarafından sunulan hizmetlerin (bundan sonra hizmet olarak adlandırılacaktır), Tebrikcim.com tarafından sunulan ürünlerin kişiye özel poster, kanvas, kartlar ve diğer ürünler (bundan sonra ürün olarak adlandırılacaktır) kullanımı, hizmetten yararlananlar (bundan sonra kullanıcı olarak adlandırılacaktır) 

Kullanıcı hizmetten yararlanmakla, Şafak Gurup Elektronik ve Baskı ile kullanıcı arasındaki ilişkinin esasları ve gizlilik politikası ile hizmet şartlarına ilişkin işbu sözleşme hükümlerini bütünüyle okuduğunu kabul etmiş sayılır. Aşağıda belirtilen kullanım şartları sözleşmenin ayrılmaz bir parçasıdır. Hizmetten yararlanma, kullanıcı tarafından aşağıda belirtilen kullanım şartlarının yerine getirilmesine bağlıdır. 

Kullanıcı, hizmetten yararlanmakla aşağıda belirtilen şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır. Aşağıda belirtilen şartları kabul etmiyorsanız Tebrikcim.com sitesini kullanmayınız. 

Kullanıcıya sunulan hizmete ilişkin genel bilgi ile kullanım şartlarını içeren web sayfası içeriği Şafak Gurup Elektronik ve Baskı tarafından kullanıcıya haber verilmeksizin her zaman değiştirilebilir. Kullanıcı, kullanıma devam ettiği sürece bu sayfada belirtilen kullanım şartları hakkında yapılan her türlü değişikliği kabul etmiş sayılır. Kullanıcının bu şartları kabulü, kullanıcı ile Şafak Elektronik ve Baskı arasında akdedilen bir sözleşme niteliğindedir. Kullanıcının hizmetten yararlanma hakkı, kullanım şartlarına uygun hareket ettiği sürece geçerli olacaktır.

Sipariş Aşaması

Kullanıcının,Şafak Grup Elektronik ve Baskı tarafından sunulan kişisel baskı hizmetini kullanabilmesi, öncelikle kendi hesap bilgileri ile bağlanmasına bağlıdır. 
Kullanıcı Facebook ve Instagram hesap bilgileri ile bağlandıktan sonra seçtiği ürüne, kendine ait fotoğrafları yerleştirebilir. 
Kullanıcı fotoğraf yerleştirmeyi müteakiben, site üzerinden gerekli sipariş ve ödeme bilgilerini girerek siparişini gerçekleştirir. 
Kullanıcı tarafından sisteme girilen sipariş ve ödeme bilgileri baskıda kullanılacak resimlerle beraber dosyalanıp Tebrikcim.com altyapısına iletilir. 
Sipariş bilgilerinin ve üründe kullanılacak fotoğrafların tamamının kullanıcı tarafından iletilmesinden sonra, Tebrikcim.com sitesi ulaştırılan dosyanın sorunsuz ulaştığını otomatik olarak kontrol eder. Kontrolden sonra kullanıcıdan kredi kartıyla bedel tahsilatı gerçekleştirilir. 
Bedel tahsilatı yapıldıktan sonra Şafak Elektronik ve Baskı  tarafından "Tebrikcim- Siparişiniz alındı" şeklindeki e-mail kullanıcıya iletilir. 
E-mailin iletilmesinden sonra sipariş üretim aşamasına geçer. Şafak Elektronik ve Baskı tarafından "Tebrikcim- Siparişiniz alındı" şeklindeki e-mail kullanıcıya gönderilmeden sipariş alınmış sayılmaz. 
Tamamlanan siparişe ilişkin tüm bilgiler 90 gün süre ile Şafak Elektronik ve Baskı tarafından arşivlenir ve süre sonunda silinir. Kullanıcı tarafından sisteme girilen veriler kullanıcının açık izni alınmaksızın herhangi bir şekilde üçüncü kişilerle paylaşılmaz.

Teslim Süreci

Sipariş edilen ürünlerin en geç 7-10 iş günü içinde kullanıcıya ulaştırılması amaçlanmaktadır. Teslimatta herhangi bir gecikme kullanıcıya siparişi iptal etme ve bu nedenle herhangi bir talepte bulunma ve/veya tazminat talep etme hakkı vermez. 
Sipariş edilen ürünlerin teslimat sırasında herhangi bir hasara uğramaması için ürünler paketlenmiş halde taşıyıcıya teslim edilir. Paketlenmiş olarak taşıyıcıya teslim edilen ürünlere taşıyıcılar veya onların acenteleri tarafından verilebilecek zararlardanŞafak Elektronik ve Baskı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. 
Sipariş edilen ürünler anlaşmalı kargo şirketi aracılığı ile kullanıcıya ulaştırılır.

Sorumluluklar

Şafak Grup Elektronik ve Baskı sipariş girilen verilerde oluşabilecek kayıplar ve/veya hasarlar nedeni ile herhangi bir sorumluluk altına girmez. 
Sipariş edilen ürünün baskı kalitesi tamamen kullanıcı tarafından seçilen görüntülerin çözünürlüğü ile ilgilidir. 
Kullanıcı, fotoğraflar ve düzenleme de dahil olmak üzere ürün içeriğinin doğruluğunun kanıtlanmasından tek başına sorumludur. Kullanıcı ürün siparişi verdiği anda sipariş içeriğini onayladığını, siparişin verildiği şekilde basıma hazır olduğunu kabul eder.

Telif Hakkı

Şafak Grup Elektronik ve Baskı, sipariş edilen ürünler ile ilgili fikri hak ihlallerinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Kullanıcı, hizmetten yararlanma sırasında fikri haklara ilişkin yasal düzenlemelerin ihlali durumunda bu eylemlerin yasal sonuçlarından sadece ve tamamen kendisinin sorumlu olacağını kabul eder. 
Kullanıcı sipariş vermiş olduğu ürün üzerinde telif hakkı sahibi olduğunu ve/veya telif hakkı sahibinin açık yazılı onayını aldığını ve/veya bu ürün sebebiyle bir fikri hak ihlali gerçekleşmeyeceğini kabul ve garanti eder. 
Şafak Elektronik ve Baskı, kullanıcı tarafından sipariş edilen dosyaların içeriğine ve/veya doğruluğuna ilişkin hiçbir sorumluluk kabul etmez. 
Kullanıcı, ürün siparişinde ve dağıtımında Türk Hukukuna ve/veya ürünün dağıtılacağı diğer tüm ülkelerin fikri hukuk kurallarına uyacağını peşinen kabul ve taahhüt eder.

Garanti

Kullanıcı ürüne ilişkin tüm şikayetlerini, ürünün kendisine tesliminden itibaren 14 gün içinde Şafak Elektronik ve Baskı’nin internet sitesinde bildirilen telefon numarasına iletir. 
Yapılan bildirim üzerine yapılan değerlendirmede kullanıcı şikayeti haklı görülürse,Şafak Elektronik ve Baskı kullanıcıya, verilen siparişin tekrar basımından ibaret olan yeni bir ürün sunar veya ürün basımı için yapılmış tüm maliyeti keserek bedel iade eder. Seçim hakkı Şafak Elektronik ve Baskı’ya aittir. Basım hataları dışındaki herhangi bir kullanım hatasından veya uygunsuz şatlarda saklamadan kaynaklanan aşınma ve yıpranmadan Şafak Elektronik ve Baskı sorumlu değildir.

Genel

Tebrikcim.com sitesi yasak içerik içerebilecek şekilde kullanılamaz. Aşağıda belirtilen özelliklere sahip içerik yasak içerik olarak değerlendirilir. 
Yanıltıcı, pornografik, müstehcen, saldırgan, küçük düşürücü, küfür vb. kapsayan içerik 
Telif haklarına aykırı ve/veya hak sahibinin yazılı izni ve bilgisi olmadan kullanılan içerik 
Şahsiyet haklarına tecavüz teşkil eden içerik 
Virüs, bozuk dosya vb. zararlı kod içeren ve/veya hizmetin kullanımını güçleştirmeye veya engellemeye yönelik içerik ve bilgisayar kodları 
Yasadışı faaliyet özelliği taşıyan veya yasa dışı faaliyetleri teşvik edici nitelikteki içerik 
Kullanıcı sipariş ettiği ürüne ilişkin tüm telif haklarından tek başına sorumludur. 
Tebrikcim.com sitesi, doğru Facebook ve Instagram bilgileri ile bağlanan ve adres bilgilerini eksiksiz giren kişilerin kullanımına açıktır. Kullanıcının hizmetten yararlanması, istenen tüm bilgileri Tebrikcim.com sitesine doğru eksiksiz ve güncel şekilde bildirmesine bağlıdır. 
Reşit olmayan kişiler Tebrikcim.com sitesini sadece kredi kartı sahibi olan kullanıcı bir erginin izni ile kullanabilirler. 
Şafak Elektronik ve Baskı işbu sözleşmenin şartlarına aykırı davranma girişiminde bulunan veya bulunabilecek kişilerin Tebrikcim.com sitesine ve yazılıma erişimini engelleme hakkını saklı tutar. 
Şafak Elektronik ve Baskı, Tebrikcim.com sitesinde bulunan veya herhangi bir amaç için bu siteye sunulan materyallerin doğruluğu, güncelliği, performansı, bütünlüğü veya uygunluğu için bir teminat veya garanti sağlamaz. Bu tür bilgi ve materyallerin belirsizlik ve hatalar içerebileceğini kullanıcı kabul eder. Bu belirsizlikler ve yanlışlıklar Şafak Elektronik ve Baskı nın sorumluluğu dışındadır. Şafak Elektronik ve Baskı hizmetin kullanımından ya da kullanılamamasından ve Facebook veya Instagram kullanıcı hesabının başkaları tarafından kullanılmasından kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı zararlardan sorumlu tutulamaz. 
Tebrikcim.com sitesinin,ürünlerinin ve servislerinin içinde yer alan bilgi veya materyalin kullanımına ilişkin tüm risk kullanıcıya aittir. Şafak Elektronik ve Baskı bu konuda sorumluluk kabul etmez ve yükümlülük altına girmez. 
Hizmetin kullanımından doğan her türlü uyuşmazlıkta İstanbul mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.

GİZLİLİK VE GÜVENLİK

Tebrikcim.com 128 bit SSL şifreleme sistemi ile korunmaktadır. Sitemize kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenliği bizler için her şeyden daha önemlidir. Tebrikcim 'ten alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler (Teslimat adresleri, telefon numaraları, e-mail adresi vs.) başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır. Yapımız içerisinde sadece sipariş esnasında, kolay ve hızlı giriş yapmanızı sağlayacak olan bilgiler saklanmaktadır.

Sipariş esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz, sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaktır. Dolayısı ile bu bilgilerin doğru ve eksiksiz olması son derece önemli olmaktadır.

Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, Tebrikcim haricinde sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Copyright © 2008 - Tebrikcim.com - Tüm hakları saklıdır.


Şafak Grup Elektronik ve Baskı
Yenidoğan Mah. Göçmenler Sk. No:92-A G.O.Paşa / İSTANBUL
Tel: 0212 417 17 20
[email protected]