Fotoğraf Baskıları

  Geleneksel albüm anlayışına farklı bir heyecan getirebileceğini biliyormuydun? Çekildiğin en harika fotoğrafları özel bir noktaya taşımak ve güzel zamanlara dair hatıraları sürekli canlı tutmak için eskisi gibi bir albüm oluşturmaya ne dersin? En özel fotoğraflarını polaroid fotoğraf makinesi ile çekilmişçesine nostaljik bir hale getirirken bu ürünlerin dekoratif objelerle birlikte kullanılabilmesine olanak sağlıyoruz.

Fotoğraf Baskıları ve Albüm Oluşturma

Anne ve babalarımızın gençlik yıllarına ait fotoğraf albümlerini incelerken kendi fotoğraflarınızın da sadece bilgisayar ekranında değil bu tarz bir albümde yer almasını istiyor olabilirsiniz. Bu arzunuzu yerine getirirken baskı kalitesi ve baskıda kullanılan kâğıt özellikleri ile albümlerinizi en kaliteli şekilde oluşturmanıza olanak sağlıyoruz.
Tebrikcim ayrıcalıkları ile sizlerle buluşan fotoğraf baskıları ürünleri arasında klasik kartlar, pola kartlar ve diğer pek çok baskı ürünü yer alır. Her biri kendi özel baskı süreçleri ile hazırlanan söz konusu ürünler sevdiklerinizle birlikte çekildiğiniz fotoğrafları çocuklarınıza armağan edeceğiniz birer hatıra olarak somutlaştırmanıza yardımcı olur.

Fotoğraflarınızı Sevdiklerinize Hediye Edin

Sevgiliye hediyeler konusunda arayış içerisindeki bireylerin en çok tercih etmesi gereken ürünlerden bir tanesi de fotoğraf baskıları kategorisinde sunulan ürünler olur. Her biri kendine has özelliklerle ön plana çıkan ürünlerin görsel açıdan bir şaheser ortaya çıkardığı bilinen bir gerçektir. Özellikle kadına hediye olarak sunulabilecek olan mini klasik kartlar ve mini pola kartlar hediye arayışınıza son verecek çözümler olur.
Anı çerçevesi veya ürünlerle birlikte sürpriz bir şekilde gönderilen hasır ip, mini mandal ve yapıştırıcı hamur ile duvarınızı süsleyebileceğiniz bu ürünlere her baktığınızda sevdiklerinizi hatırlamanın mutluluğunu hissedeceksiniz.

Fotoğraf Baskısı Nasıl Gerçekleştirilir?

Fotoğraflarınızı baskıdan geçirerek minik hediyeler haline dönüştürmek istediğinizde öncelikle nasıl bir format istediğinize karar vermeniz gerekir. Farklı baskı formatları ile sizlere sunulan alternatifler arasından bir tercih yaptıktan sonra bilgisayar, telefon veya Instagram hesabınızda bulunan fotoğrafları Tebrikcim web sitemize yükleyerek göndermeniz gerekir.
Sisteme doğru bir şekilde yükleyip gönderdiğiniz fotoğraflar gerekli işlemlerden geçirilerek kısa sürede baskıya gönderilir ve enfes bir şekilde hazırlanır. Fotoğraf baskısı tamamlanır tamamlanmaz özel kutusu ile birlikte sizlere kargo edilen fotoğraflar sevdiklerinize hediye etmek veya sizin tarafınızdan kullanılmak üzere sizlere teslim edilir. Kutulama aşamasında fotoğrafların zarar görmemesi için önlemler alınırken sizin için özel olarak hazırlanan kutunun içerisine hasır ip, mini mandal ve yapıştırıcı hamur da konarak fotoğrafları kullanabilmeniz adına sizlere büyük kolaylık sağlanır.