Aksesuarlar

  Sevdiklerinize eşsiz hediyeler sunarken bu hediyeleri dekoratif özellikler barındıran aksesuarlar ile süsleyerek farklı ve zarif bir bakış açısı getirebilirsiniz.

Aksesuarlar

Sevdiklerinize eşsiz hediyeler sunarken bu hediyeleri dekoratif özellikler barındıran aksesuarlar ile süsleyerek farklı ve zarif bir bakış açısı getirebilirsiniz.

Tebrikcim olarak Türkiye’nin en iddialı hediye ve aksesuar platformu olma hedefi ile dinamik bir anlayışla sizlere hediye seçenekleri sunmanın ayrıcalığını yaşıyoruz. Bu ayrıcalığı fazlası ile yaşarken hediyeleri daha anlamlı ve kullanışlı bir hale getirebilmek adına sunduğumuz ürünlerle işimize verdiğimiz önemi fazlası ile gösterdiğimizi kanıtlıyoruz.

Sevdiklerinize verebileceğiniz en özel hediyeler arasında fotoğraflar yer alır. Yaşadığınız anları harika birer hatıraya dönüştürmede en önemli ürünler arasında olan fotoğrafları Tebrikcim ayrıcalıkları sayesinde çeşitli şekillerde bastırabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Peki, bu hediyelerin yanında kullanacağınız aksesuarlar ile fotoğraf baskıları ürünlerinizi daha kullanışlı bir hale dönüştürmeye ne dersiniz?

Poster Askısı ile Posterleriniz Daha Şık

Poster askısı ürünü he kullanışlı hem de görsel açıdan oldukça başarılı ürünlerden bir tanesi olması yönü ile ön plana çıkıyor. Foto poster, poster albüm veya poster takvim gibi farklı ürünlerle kullanabileceğiniz poster askısı tamamen el yapımı ve ahşap olup bütün posterlerinizi rahatlıkla duvara asabilmenize olanak sağlayan bir ürün olması ile ön plana çıkıyor. Üstelik ürünün içerisinde bulunan mıknatıslar poster ile fazla ilgilenmeden kısa sürede asma işlemini gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. 4 adet ahşap ve mıknatıslı parçadan oluşan bu aksesuarı sevdiklerinize hediye ederek poster kullanımında dekoratif çözümler üretilmesine yardımcı olabilirsiniz.

Dekoratif LED Işık Deneyimi

Loş ortamları ışıklandırmak ve görsel açıdan kusursuz bir manzara yaratabilmek adın kullanacağınız dekoratif LED ışıkları Tebrikcim ayrıcalıkları ile satın alabileceğinizi biliyor muydunuz? Genellikle anı çerçevesi ürünü ile birlikte kullanılan ve fotoğrafların daha dikkat çekici bir şekilde ortaya konmasına yardımcı olan dekoratif LED ışıkları sadece duvar dekorasyonunda değil aynı zamanda kamp yaparken çadırınızı süslemek veya Doğu Ekspersi yolculuğunuzda kompatımanı renklendirmek için kullanabileceğinizi unutmamalısınız.

Uzun bir ışık şeridi olarak düşünebileceğiniz dekoratif LED ışık fotoğraflar birlikte kullanabilmeniz adına mini mandal ve yapıştırıcı hamur ile birlikte sunuluyor. Üstelik enerji tasarrufu konusunda oldukça başarılı olan bu ürün 80 adet LED ıışığı aydınlatan 3 adet pil ile birlikte sizlere sunuluyor. Sevdikleriniz için özel hediyelerin yanında kullanılabilecek bu aksesuarı incelemeyi unutmayın.

Mini Mandal Setleri ile Fotoğraflarınız Farklı Gözüksün

Baskısını gerçekleştirdiğiniz fotoğraflarınızı dekoratif bir şekilde duvarda sergilemek adına ihtiyaç duyacağınız öncelikti ürünle hasır ip ile birlikte mimi manda setleri olacaktır. Annelerimizin çamaşır asarken kullandığı mandallardan çok da farklı olmayan bu mandallar bir nebze ufak olmaları sayesinde dekoratif ürünler olarak ön plana çıkmayı başarırlar. Sevdiklerinize fotoğraf baskıları ürünlerinden bir tanesini hediye ederken mini mandal set satın almayı ihmal etmemelisiniz. Farklı bir kullanıma kapı aralayan bu setler şirin bir görünüm ortaya çıkarır.